Kvaliteetne CNC freesimine, lõikamine ja graveerimine

Oleme teostanud 500+ projekti. Logode freesimine, valguskastid, karikad, medalid, auhinnad, baariletid, lillekastid ja eriprojektid.

Meie tööd leiate Tallinna Lennujaamast, Transferwiseist kuni Tampere Ülikoolini.

 

CNC Freesimine

Pakume CNC freesimise ja lõikamise teenust. (Puit, pleks, PVC) Kolme teljelise CNC pingi mõõdud on 1500 x 3000 mm. Pink võimaldab lõigata ja freesida erinevaid kujundeid. Puidu freesimine annab lõputud võimalused.

Projekteerimine

Loome jooniseid ja 3D visuaale. See annab ideest parema ülevaate. Cnc lõikus teiste sõnadega cnc freesimine tagab ülimalt täpse tulemuse vastavalt joonise. 

CNC Graveerimine

CNC graveerimine on erinevate teradega (V-tera, pallpea tera jt...) Õigesti valitud cnc frees tagab puhta tulemuse. Materjalid mida graveerime: vineer, MDF, PLP, puit, erinevad plastid. Tekstid, logod jne...

Nõustamine

Tuginedes kogemusele aitame leida parima lahenduse ja disaini. Cnc tööd ja cnc teenus vajavad nõustamist, et tulemus oleks efektiivne.

cnc freesimine

Pakume CNC freesimise ja graveerimise teenust. Tegemist on tööstusliku cnc pingiga, mis on kiire ja täpne. Pink võimaldab lõigata, freesida ja graveerida erinevaid kujundeid. Vajadusel koostame ka jooniseid ja aitame leida parima lahenduse. CNC freesimine on meie eriala.

Sisendiks sobib 2D joonis. Parima lõpptulemuse saab vektorjoonisest (dwg. pdf. jms...) Töötlemiseks sobivad materjalid: vineer, MDF, PLP, puit, erinevad plastid jms... Kolme teljelise CNC pingi mõõdud on 1500 x 3000 mm. Sobivad terad mõõdus 3mm - 12.5mm (Saame hankida vajaliku tera.)

KIRJUTAGE MEILE! KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST. VASTAME 24H JOOKSUL.

OÜ OnWoods - Reg nr - 12938562 - Pärnumaa, Paikuse vald, Kastani vkt 2-3, 86602
    Sul on võimalus üles laadida kuni kolm faili.