jalgpalli auhinnad ja auhinnad lastele

King of Tallinn - Racing võistluse auhinnad

Auhinnad – eritellimusel auhindade valmistamine

Puidust auhinnad muudavad ürituse meeldejäävaks. Plastikust auhinna ideed on end ammendanud. Auhinnad peavad olema ilusast materjalist. Unikaalsed auhinnad vastavalt ürituse kuvandile on parim lahendus. Nii jõuab teie korraldatud ürituse auhind õigesse kohta. Ilusad karikad ja medalid  eksponeeritakse ja nende üle ollakse uhked.

Unikaalsed auhinnad

Auhindade tellimine meie käest on lihtne. Võta meiega ühendust ja leiame parima lahenduse. Ei ole vahet, kas auhinnad lastele või spordivõistlustele. Leiame huvitava idee igal juhul. Standard lahendused jätavad vale mulje. Kõik inimesed tunnevad masstoodetud karika kohe ära ja saavad aru, et korraldaja on valinud kõige igavama tee. Meie käest on auhindade tellimine võimalik ka viimasel minutil. Saatke päring või helistage, et auhind saaks kiirelt töösse.

auhinnad karikad ja auhindade tellimine

Rae vald - silmapaistvamate tunnustamise auhinnad

karikad auhinnad - auhinna ideed

Päästeamet - Eliitkomandode võistluse auhinnad

Auhinnad üle Eesti – Auhinnad Tallinnas, Tartus, Pärnus

Auhinnad saavad valmis ligikaudu 1-2 nädalaga ja saatmine võtab 1-2 päeva. Protsess toimub neljas etapis ja auhindade tellimine on soovitatav võtta ette aegsasti. Nii on meil ideede põrgatamiseks rohkem aega.

  1. Edastage päring koos ligikaudse sooviga. Millised auhinnad võiks umbes olla? Kas auhinnaks on karikad või medalid? Kas lisandub logode ja tekstide graveerimine?
  2. Koostame sobiva disaini. Soovi korral muudame seda, et auhinnad oleks täpselt sellised nagu klient soovib.
  3. Teeme kõige sobivamast disainist näidise ja selle sobivusel lähevad auhinnad tootmisse.
  4. Karikad paneme teele DPD, CargoBusi, Omniva või Smartpostiga.

Auhinnad, mis eristuvad

Meie tehtud auhinnad on kordumatud. Loome igale kliendile uue disaini. Uhke ja omapärane auhind paistab silma juba ürituse fotodelt. Puidust auhindadel on stiili nii enda mustri, kui ka tekstuuri poolest, mis lisavad detailsust. Oleme kujundanud ja valmistanud üle 500+ karika. Enam, kui 40nele kliendile. Alustades Päästeameti Eliitkomando võistlusega ja lõpetades TransferWise ‘’CUSTOMER ROCKSTARS’’ rändkarikaga. Maitsetu plastik karikas on tänaseks end ammendanud ja meie kliendid mõistavad seda iga aasta paremini. Plastikust või klaasist Hiinas toodetud auhinnad on igavad ja need rändavad enamasti kapinurka.

auhindade tellimine - auhinna karikas ja auhinnad graveerimine

JCI konverentsi auhinnad

karikate tellimine

TransferWise - ”CUSTOMER ROCKSTARS” rändkarikas

TAGASISIDE KLIENDILT

Transfer Wise - Helen Paas - Training Coordinator

''Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoodsiga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.''

KIRJUTAGE MEILE! KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST. VASTAME 24H JOOKSUL.

OÜ OnWoods - Reg nr - 12938562 - Pärnumaa, Paikuse vald, Kastani vkt 2-3, 86602


Sul on võimalus üles laadida kuni kolm faili.