CNC freesimine

cnc
Puidu CNC graveerimine ja freesimine.

Kvaliteetne ja professionaalne puidu freesimine ja graveerimine – OnWoods pakub täislahendusi sinu ideede ellu viimiseks!

Teostame enda töid tööstusliku CNC pingiga, mis on kiire ja imetäpne. CNC pink puidule ja teistele materjalidele on kolmeteljeline mõõtudega 1500 x 3000 mm.

cnc freesimine
Valgustusega lillekast hoovi.

Viime ideed ellu klientide jooniste põhjal ja vajadusel loome sobivad joonised ja kujunduse ka ise.

OnWoods pakub järgmiseid teenuseid CNC pingil:

  • plastiku, puidu freesimine,
  • CNC graveerimine (sh puidu graveerimine)
  • CNC lõikamine: plastiku, vineeri lõikamine.
freesimine

CNC lõikamine

CNC lõikamine tagab keeruliste kujundite ideaalse lõikuse. Vineeri lõikamine kui ka teiste materjalide lõikamine eripärasteks kujunditeks on võimalik CNC pingi abil. Detailsete ja keeruliste lõikamiste jaoks on vajalikud elektroonilised kujundusfailid, mille põhjal teostatakse CNC vineeri lõikamine. Meie tehtud töödega saad tutvuda siin.

Kui soovid viia ellu enda idee CNC freesimise, graveerimise või lõikamise näol, siis võta meiega ühendust. Leiame parima lahenduse sinu soovi ellu viimiseks.

puidu freesimine

Puidu freesimine

CNC freesimine on kiire ja väga täpne – see loob arvutiekraanil oleva disaini uskumatu täpsusega reaalsuseks. Seetõttu on puidu freesimine saanud väga levinud meetodiks, kuidas omanäolise kujundusega mööbliesemeid või teisi sisustuselemente luuakse.

CNC freesimisel saab kasutada ka teisi materjale peale puidu: freesime ka teisi puitmaterjale nagu MDF, PLP ja vineer ning erinevaid plastikuid.

Detailsem info:
Sisendiks sobib 2D joonis. Parima lõpptulemuse saab vektorjoonisest (dwg. pdf. jms…) Töötlemiseks sobivad materjalid: vineer, MDF, PLP, puit, erinevad plastid jms… Kolme teljelise CNC pingi mõõdud on 1500 x 3000 mm. Sobivad terad mõõdus 3mm – 12.5mm (Saame hankida vajaliku tera.)

Tutvu meie teenustega!