Domelor klaasist aiamaja - kõige kohandatavam aiamaja turul.

Klaasist aiamaja

Olenemata aastaajast näeb Domelor klaasist aiamajaga teie aed stiilsem välja, kui kunagi varem.

 

Klaasist aiamaja igaks ilmaks ja igaks olukorraks.

 

Oma aeda või koju sobiva klaasist aiamaja leidmine võib olla raske ülesanne, kuid õnneks on olemas universaalne lahendus, mis vastab kõigile teie vajadustele. See imeline lahendus on Domelor klaasist aiamaja. Autoriks on Eesti ettevõte, nii et toetate oma kohalikke käsitöölisi ja disainereid. Kvaliteedi ja praktilisuse poolest on Domelor aiamaja end tõestanud.

 

Alustame ilmselgest – Domelor klaasist aiamajal on põhjusega ainulaadne ja minimalistlik disain. Kupli kuju muudab Domelori väga kaasaskantavaks ja saate selle hõlpsalt paigaldada kõikjale, kuhu soovite - näiteks sisehoovi või aeda. Klaasist aiamajad pakuvad rohkem võimalusi kui kunagi varem, ja Domelori aiamaja on nendest Eesti parim.

 

Selle kaasaskantavad funktsioonid ei piirdu sellega, erinevalt paljudest klaasist aiamajadest on Domeloril ainulaadne 360-kraadine vaade ümbritsevale tänu täielikule klaaskattele, mis on põimitud puittaladega täiendava toe tagamiseks. See muudab Domelor klaasist aiamaja kasutatavaks iga ilmaga, nii et muuda see kõigeks, mida soovid - aiapaviljon, väliköök, grillmaja, terrass, talveaed, kasvuhoone, valik on sinu.

 

Lõpmatult kohandatav - klaasist aiamajad tänapäevaks.

 

Aiamajad klaasist, mille sarnaseid turul teisi ei ole, pakkudes teile vabadust kujundada ruum just nii, nagu teile sobib. Seda kõike pakub Domelor klaasist aiamaja. Ehituses kasutatud naturaalsed materjalid tegid Domelor klaasist aiamaja kohandamise lihtsaks, kuna CNC freesimine muudab erikujunduste teostamise võimalikuks. Kuna klaasist aiamaja ehitamisel kasutatakse ohtralt kõrgeima kvaliteediga vineeri, siis toote taga olev meeskond võtab kõik teie soovid hõlpsalt läbi ja püüab neid jõudumööda ellu viia. Klaasist aiamajad ei pea olema igavad, nii et laske loovusel voolata!

 

Loominguline vabadus ei piirdu sellega – Domelor klaasist aiamaja on lõpmatu loovuse testipaik. Stiilse ja minimalistliku disainiga saate interjööri oma äranägemise järgi kaunistada, nii et selle ainulaadse isikupära andmine ei ole kunagi probleem.

 

Domeloriga on kõik lihtne.

 

Tavalised klaasist aiamajad võivad olla kallid, kuid nad pakuvad väga vähe, et sellist hinda õigustada. Domelor aiamaja klaasist pole nagu teised. Igale kliendile on personaalne pakkumine, et iga soov saaks rahuldatud.

Aiamaja klaasist
Klaasist aiamajad

Funktsionaalsuse osas on OnWoodsi meeskond mõelnud kõigele – sinu klaasist aiamaja sisaldab kõike, mida vajad. Kupli jaoks saad kvaliteetseimad materjalid alates 7600 eurost, tagades sinu klaasist aimajale pika kasutusea. Kuna teie hoovis on ruumi vähe, siis mõelge, kas paviljonid või mõni muu ehitus toob oma keskkonnale kõige rohkem kasu. Domelor klaasist grillmaja on praktiliste mõõtmetega, mille kõrgus on 3 meetrit ja diameeter 3,6 m, mistõttu sobib see välikööki või mida iganes soovite luua. See grillmaja klaasist mahutab kuni 8 inimest, andes teile nii vajaliku paindlikkuse, et korraldada pikemaid ja hubaseid õhtuid sõprade ja perega. Aiamaja klaasist on ehitatud ilmastikukindlaks, et saaksid seda nautida iga ilmaga.

 

Klaasist aiamajad on suurepärane võimalus tuua oma õuele rohkem ruumi, et saaksid nautida koos sõprade või perega ühist kvaliteetaega. Ja nendega saad pikemalt õues mõnuleda, hoolimata sellest, kui halvaks ilm läheb. Seega, kui otsid midagi, mis tooks oma aeda veidi isikupära, siis ära otsi enam ja osta Domelor klaasist aiamaja juba täna!

 

 

Aiamajad klaasist
Grillmaja klaasist