karikas - karikate tellimine

Päästeamet - Eliitkomandode võistluse karikad

Karikad – eritellimusel karikate valmistamine

Karikate tellimine on lihtne, kuid õige karikas peab eristuma ja andma edasi ürituse stiili. Plastikust karikad ja medalid on teinud enda töö ära. Unikaalsete karikate valmistamine vastavalt ürituse kuvandile on parim lahendus. Standard medalid ja karikad jätavad vale mulje. Parimad on ürituse logo või elemendiga puidust karikad, mis näevad väärikad välja. Medalid ja karikad peavad olema ilusast materjalist. Nii jõuab teie korraldatud ürituse karikas auväärt kohale.

medalid ja karikad - rändkarikas või karikate valmistamine

Rae vald - silmapaistvamate tunnustamise karikad

karikate tegemine - auhinnad karikad, klaasist karikad, jalgpalli karikad ja karikad graveerimine

King of Tallinn - Racing võistluse karikad

Ilusad karikad ja medalid  eksponeeritakse ja nende üle ollakse uhked

Plastikust Hiinas toodetud karikad on igavad ja need rändavad enamasti kapinurka. Üks karikate müüte on see, et karika tellimine on pikk ja keeruline protsess. Eritellimusel karikate tegemine ei ole aga keeruline. Karikate tellimine toimub meie juures lihtsasti. Karikate valmistamine on huvitav protsess ja see kulgeb kiirelt. Peamine on alati tahtmine ja soov pakkuda enda üritusega midagi enamat. Meie loodud disain karikad ja puhas tulemus tekitavad karika saajale erilise tunde. Tunde, et tema nimel on nähtud vaeva. Inimesed hindavad tänapäeval autentsust. Uhke ja omapärane karikas paistab silma juba ürituse fotodelt.
karikad - karikate tellimine

Päästeamet - Eliitkomandode võistluse medalid

karikad - karika tellimine

JCI konverentsi karikad

Karikate tellimine üle Eesti – Karikad Tallinnas, Tartus, Pärnus

Karikate valmistamine võtab ligikaudu 1-2 nädalat ja saatmine 1-2 päeva. Karikate müük toimub neljas etapis ja karikate tellimine on soovitatav võtta ette aegsasti. Nii on meil ideede põrgatamiseks rohkem aega.
  1. Edastage päring koos ligikaudse sooviga. Milline karikas võiks umbes olla? Kas väike karikas või suur karikas? Mis tekstiga või logoga graveering lisandub?
  2. Koostame sobiva disaini. Soovi korral muudame seda, et karikas oleks täpselt selline nagu klient soovib.
  3. Teeme kõige sobivamast disainist näidise ja selle sobivusel lähevad karikad tootmisse.
  4. Karikad paneme teele DPD, CargoBusi, Omniva või Smartpostiga.

Karikas näitab ürituse taset

Originaalsed disain karikad puidust. Personaalne kujundus ja graveering. Karikate tellimine meie juurest on huvitav. Me loome igal korral midagi uut. Karikate tegemine toimub tihedas koostöös klientidega. Karika tellimine on esimene samm ja loominguline protsess saab alata. Karikad ja graveerimine koos eristuva disainiga, mis võtab arvesse ürituse kuvandi. Kasutame kujunduses sobivaid elemente, logo, teksti või mõnd muud ideed. Puidust karikate tellimine, kus piire ei ole. Cnc graveeringud ja lõiked loovad lõputuid disaini võimalusi, et karikas saaks eriline. Ilma nende võimalusteta oleks karikate tellimine igav. Meie eesmärk ei ole kunagi olnud ühesuguste karikate müük. Meie tehtud karikas peab olema kordumatu. Auhinnad ja karikad jäävad inimesele terveks eluks ja puidust karikad on isikupärasemad. Maitsetu plastik karikas on tänaseks end ammendanud ja meie kliendid mõistavad seda. Puidust karikad on kordumatud ka enda mustri ja tekstuuri poolest, mis lisavad detailsust. Oleme kujundanud ja valmistanud üle 500+ karika. Enam, kui 40nele kliendile. Alustades Päästeameti Eliitkomando võistlusega ja lõpetades TransferWise ‘’CUSTOMER ROCKSTARS’’ rändkarikaga. Karikad lastele või täiskasvanutele, auhind või meene konverentsil osalenutele, väikesed karikad või suur rändkarikas aastateks. Omame pikka kogemust ja suudame pakkuda erinevaid lahenduseid. Karikate tellimine on võimalik ka viimasel minutil. Saatke päring ja helistage, et karikas saaks kiirelt töösse.

karikate müük - karikad ja medalid

Päästeamet - Eliitkomandode võistluse karikad

karikate tellimine

TransferWise - ”CUSTOMER ROCKSTARS” rändkarikas

TAGASISIDE KLIENDILT

Transfer Wise - Helen Paas - Training Coordinator

''Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoodsiga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.''

KIRJUTAGE MEILE! KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST. VASTAME 24H JOOKSUL.

OÜ OnWoods - Reg nr - 12938562 - Pärnumaa, Paikuse vald, Kastani vkt 2-3, 86602
    Sul on võimalus üles laadida kuni kolm faili.