Karikad - eritellimusel karikate valmistamine

karikad
Vineerist ja puidust karikad. Karikad müük.

Originaalsed disain karikad puidust. Personaalne kujundus ja graveering. Täpselt Sinu maitse järgi.

Karikate tellimine - Karikad Tartus, karikate valmistamine Tallinnas või mujal Eestis. Karikate ja medalite saatmine kliendile käib kiirelt DPD, Smart Posti või Omniva'ga. Karikate valmistamine võtab ligikaudu 1-2 nädalat ja saatmine vaid 2 päeva.

Karikad ja graveerimine - Medalid ja karikad vastavalt kliendi soovidele. Karikas isadepäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks. Karikad ja medalid teeme alati koos unikaalsete CNC graveeringutega. Ühesuguste karikate müük ei ole kunagi olnud meie eesmärgiks. Auhinnad ja karikad jäävad inimesele terveks eluks ja puidust karikad on isikupärasemad. Maitsetu plastik karikas on tänaseks enda töö teinud. Puidust karikad on kordumatud enda mustri ja tekstuuri poolest. 

medalid
Puidust karikad Eesti baarmenide võistlusele. Karikad Tartu.

Oleme kujundanud ja valmistanud üle 300+ karika enam, kui 20nele kliendile. Alustades Eesti baarmenide võistlusega ja lõpetades TransferWise ‘’CUSTOMER ROCKSTARS’’ rändkarikaga.

Tutvu meie teenustega!

TAGASISIDE KLIENDILT

Transfer Wise - Helen Paas - Training Coordinator

''Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoodsiga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.''