Puidu freesimine ja lõikamine - CNC pink puidule

Soovid omanäolisi seinakaunistusi, mööbliesemeid, mis kaunistaksid sinu kodu või kontorit? Enam ei pea muretsema, et keeruliste mustrite ja joontega puidust esemed jääksid tegemata. Omanäolised ja ainulaadsed puidust tooted saab CNC freesimisega.

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

CNC freesimine on puidu lõikamine kõrgtehnoloogilisel ja täpsel tasemel, mida teostatakse spetsiaalse masina abil ehk CNC pingiga.

CNC freesimine võimaldab teostada põnevate ornamentidega puidust seina kaunistusi, aeda, mööblit ja kõike muud. Ka kõige keerulisemad ja suurt täpsust vajavad mustrid on võimalik teostada CNC freesimine abil.

CNC freesimine - kuidas see toimib?

Puidu freesimiseks on vajalik spetsiaalne masin - CNC pink puidule. CNC pink on ühendatud arvutiga, mis annab suunised töö teostamiseks. Soovitud toote joonis, olgu selleks näiteks puidust seinakaunistus, lisatakse vastavasse arvutiprogrammi, mille põhjal CNC pink hakkab tööd teostama. Tänu sellisele tehnoloogiale on võimalik joonise muster uskumatu täpsusega reaalsuseks muuta. CNC pinki saab kasutada mitmete erinevate materjalide jaoks - kõige levinum on puit, kuid saab ka kasutada erinevaid plastmaterjale.

Mida ma saan tellida?

Freesime sinu ettevõtetele omanäolise puidust või plastikust logo, ettevõtte sildi, mida kasutada hoone välifassaadil või siseruumis. Teostame ka erinevaid mööbli valmistamisi - baariletid, riiulid, kapiuksed jms. CNC freesimine annab väga paljusid ja erinevaid võimalusi - see teeb pea kõik soovid teoks. Anna meile on mõttest teada ja vaatame, kuidas me saame selle ellu viia. Kui sul ei ole veel konkreetset ideed, siis tutvu meie tehtud toodetega ja ehk sealt saad idee, mida ise soovid ellu viia. Meie tehtud töid näeb siit.

Lisaks freesimisele on võimalik ka graveerida erinevatele pindadele. Graveerimine puidule võimaldab teha kaunistusi puitpinnale ja ka teistele materjalidele. Graveerimisega saab valmistada personaalse sõnumiga puidust tooteid, nt lõikelaudasid, serveerimisaluseid, mööblipindasid jms.

Puidu lõikamine ja graveerimine pole varem olnud nii lihtne - CNC pink puidule teostab ka kõige nõudlikumad soovid. Võta meiega ühendust ja viime sinu idee ellu!

Puidu freesimine
Puidu lõikamine
CNC pink puidule
cnc teenus