Puit on väga levinud materjalid, mille töötamisega on kokku puutunud praktiliselt igaüks. Tutvustame teile, kuidas aga teha puidutööd efektiivsemalt CNC masina abil.

Milliseks puidutööks sa vajad tööstuslikku CNC pinki?

Tavapäraste puidutööriistadega jõuad kiiresti nende võimaluste piirideni. Raske on teostada koonutatud süvendeid, luua pilte või joonistusi ning palju muud. CNC pink võimaldab selliseid 2D ja 3D töid teha oluliselt kiiremini ja täpsemalt kui kvalifiseeritud töötaja ilma selleta.

cnc pink
Täpsema puidutöötlemise jaoks on kriitilise tähtsusega sügavamate pindade puhtad lõiked. CNC pingi tera on aga arvuti teel juhitav ja võimaldab välja lõigata erinevaid ja keerulisi lõikeid. Puhtad servad ja pind võimaldab kerget lõpliku lihvimist.

Muude kergemate üldiste freesimistööde jaoks leiab tööriistasid ehituspoodide elektriliste tööriistade kategooriatest.

CNC pink on efektiivne

Masin on kiirem ja teeb vähem vigasid. Sellest tulenevalt on võimalik kiiresti oma juba käsitsi tehtud tulemust kopeerida õigesti seadistatud CNC masina abil. Tootmisprotsessi ajal saab juba teha muud tööd.

CNC freesimise tulemusena kulub vähem materjali, mille läbi on protsess odavam ja efektiivsem.

Pakume kvaliteetsed puidu freesimise ja graveerimise teenust. Soovid viia ellu enda idee CNC freesimise, graveerimise või lõikamise näol, siis võta meiega ühendust. Leiame parima lahenduse sinu soovi ellu viimiseks.

Pakume järgmiseid teenuseid CNC pingil:

plastiku, puidu freesimine,
CNC graveerimine (sh puidu graveerimine),
CNC lõikamine: plastiku, vineeri lõikamine.

Meie tehtud töödega saad tutvuda siin.