Väike kunstkuusk on hea alternatiiv klassikalisele valikule

Otsid jõulukuuske, mis eristuks ja oleks samal ajal keskkonnasäästlik valik? Kaunista sel aastal enda elutuba hoopiski kuusega, mis on valmistatud puidust või plastikust. Näiteks on puidust väike kunstkuusk, mida saab ise kokku panna, ideaalne lahendus nii igasse väiksemasse, aga ka suuremasse koju, kus hinnatakse eristuvaid ja keskkonnateadlikke lahendusi. 

Puidust ja plastikust väike kunstkuusk leiab kasutust mitmeid aastaid

Lisaks sellele, et puidust väike kunstkuusk, mille saab CNC freesimise abil luua, on ruumisäästlik lahendus, on tegemist ka ajatu ning vastupidava lahendusega, mis pakub jõulurõõmu mitmetel aastatel. Selle asemel, et soetada igal aastal uus kuusk tuppa, võta kasutusele puidust kunstkuusk, mida kaunista ise tehtud või poest soetatud jõulukaunistustega. Korralikult hoides peab nii puidust kui plastikust väike kunstkuusk vastu mitmeid aastaid, hoides ära igaaastased uued kuuse ostud. Nii kvaliteetsest puidust, aga ka plastikust väike kunstkuusk on ajatu ja keskkonnateadlik valik. Kaunista kunstkuusk selliste ehetega, mis sulle meeldivad, ja naudi rõõmu, mida see pakub, aastaid!

Pane väike kunstkuusk koos perega kokku

Kui kuuse ehtimisest on saanud sinu peres traditsioon, siis nüüd saad selle eriilmelise väikese kunstkuusega viia koostegemise täiesti teisele tasemele. CNC freesimisega saab luua sellise kuuse, mis on lisaks dekoratsioonile ka pusle, mida jõulude eel üheskoos kokku panna. Lisaks kaunistamisele saab kätt proovida ka erinevate puidu tükkide kokku panekul. Sarnaselt puidust kuusele, saab ka kätt proovida klassikalise plastikust kunstkuuse üles panemisel. Kutsu oma pere kokku ja pange üheskoos väike kunstkuusk kokku, et seda seejärel kaunistada oma lemmikehetega.

Kaunista kunstkuusk kaunite ehetega

Viimaseks etapiks on ehtimine. See on kindlasti sinu perekonna väikseimate lemmikosa. Kõikidele lastele meeldib kaunistada jõulukuuske ja valmistada selle jaoks erinevaid ehteid. Selleks, et väike kunstkuusk saaks kaunistatud kaunimate dekoratsioonidega, sordi enne ehtimist välja kõik olemasolevad jõuluehted. Kui näed, et neid pole piisavalt, saad muretult ja mugavalt need e-poest soetada. Õnneks ei vaja väike kunstkuusk palju ehteid ja sa saad kerge vaevaga kombineerida kokku nii vanu, ise tehtud kui ka uusi ehteid, et luua unelmate jõulupuu. 

Väike kunstkuusk ei vaja palju hoolt

Päris jõulupuu tuppa toomisel on oluline lisada regulaarselt vett ja puhastada kuuse alust maha kukkunud okstest. Kui vee lisamine ei ole tüütu tegevus, siis pidev okaste kokku pühkimine võib olla. Seda eriti, kui peres on lapsed, kes armastavad kuuse alla ronida ja tekitavad sellega juurde palju okkaid. Väike kunstkuusk, olgu see siis kas puidust või plastikust, ei vaja sellist hoolt. See on hooldusvaba lahendus, ilu saad terve jõuluperioodi nautida. Aseta sinna alla kingitused lastele, oma mehele kui ka kõikidele teistele pereliikmetele, kellega koos pühi tähistad.

Väike kunstkuusk on kõigile, kes armastavad mugavust ja ajatuid lahendusi! Soeta see endale või kingi kallimatele inimestele, et tuua ka nende tuppa rohkem jõulurõõmu!